Říjen 2017

Síla, motivace a chtíč

23. října 2017 v 20:29 | Visions Master
Živočišná síla a motivace k tvorbě se ukrývá v chtíči. Ten životadárný chtíč využitý k něčemu dalšímu, než je pouhé uspokojení. Je to dar od přírody, stejně jako je pro rostliny slunce. Právě chtíč a nadrženost přináší ty nejšílenější možné nápady a polechtá fantazii a kreativitu…


Bylo místo, kde se scházela sorta lidí - pečlivě vybraných členů. Místo, kde se dokázal maximálně využít lidský potenciál. Místo, kde se po dobu poloviny dne usilovně a společně pracovalo na největších a nejzajímavějších projektech, které celé skupině přinášely hodnotu.


V druhé půli dne se odehrávaly největší a nejzvrhlejší orgie jaké kdy člověk vymyslel. Byla to doba, kdy se z lidských bytostí stávali sexuální vlkodlaci. Mohli jste si zde prožít cokoliv vás napadlo, mohli jste se stát kýmkoliv vás napadlo. Byl to čas splněných fantazií a naprostého uspokojení všech vašich sexuálních choutek.


Vše to však mělo svá pravidla. A to první rozdělovalo všechny zúčastněné na čtyři hlavní skupiny. Jednalo se o tvůrce, múzy, investory a správce.


Tvůrci fungovali na principu střídání období tvorby, kdy tvořili a pracovali na projektech, které celému tomuto ekosystému přinášely hodnotu, a období múz, kdy se soustředili jen na to, aby načerpali síly, relaxovali, uspokojily své potřeby a mohli být do dalšího cyklu připraveni zase tvořit a být v kondici na další den plný úžasného budování hodnot.


Pak tu byly múzy. Jejich dva hlavní úkoly spočívaly ve vyvolávání chtíče u tvůrců, a uspokojování jejich potřeb. Během období tvůrců mohly múzy dělat cokoliv, a během období múz sloužili svému účelu. Součástí jejich role bylo plnit své úkoly na maximální možné úrovni. Nešlo jenom o prázdné sexuální akty a praktiky, muselo to obsahovat dráždit také mysl - opravdový prožitek.


Fungoval zde systém, taková malá interní ekonomika. Za každé úkony a strávený čas byly múzy odměňovány a hodnoceny, a to vždy od situace a na tom, jak uspokojivý zážitek múza přinesla. Čím lepší múza byla, tím získala víc kreditů, které pak mohla využít různými způsoby, a především jako způsob výdělku.


Další skupinou byli investoři. Jak už název vypovídá, ti sloužili jako zdroj financí pro financování takového zařízení a nejen toho. Existovalo mnoho způsobů, jakým způsobem mohli investovat. Jednou z možností bylo investovat do projektů, za cílem zisku samozřejmě, a ta druhá možnost byla, jak jinak než si prožít období múz. Za investované peníze získali kredity, za které mohli během období múz prožívat cokoliv si přáli. Samozřejmě co jim kredity stačily. A kredity budou stačit.


Samozřejmostí byla zdravotní bezpečnost, a tak nebylo nic necháno náhodě. Stejně jako tvůrci museli pokaždé projít nutným vstupním procesem, než se mohli zúčastnit období múz.


V poslední řadě zde byli správci. Dle toho, kolik členů a múz mělo toto zařízení, byl stanoven i počet správců, kteří měli za úkol, jak jinak než udržovat celé zařízení v chodu. Existovali zde však tři specifičtí správci, byli to správci celého systému a zároveň tvůrci hry. Ne každý má takovou fantazii, a tak tito správci vymýšleli ty nejrafinovanější scénáře a situace, které si pak mohl každý vychutnat v celé své síle a kráse. Prožít si něco výjimečného, dostat se do role snů. Celé to byla jedna velká hra, jeden systém, jedna továrna na budování hodnoty a ždímání ze života maximum.


Byl to systém plný symbiózy. Ačkoliv byl zvrácený či úchylný přinášel svá ovoce. Vždy zde byla podmínka anonymity a ochrany soukromí. Bylo to inspirativní a pro mnohé velmi příjemné. Lidé zde pracující milují svou práci. Peníze se najdou vždycky, ale správný stimul lidského potenciálu, to už je jiná. Není to pro každého...


Pokračování?